Levně nábytek koupíš,
snadno a rychle prodáš.

Je zde již 3907 inzerátů,
přidej i ty svůj inzerát.


 Registrace  Moje inzeráty

»»» Chcete ušetřit při koupi nábytku? Získejte 1000 Kč zpět při nákupu nábytku »»»

Novinka

03.12.2020

Získejte 1000 Kč zpět při nákupu nábytkuZobrazeno 227x

Chcete slevu 1.000 Kč? Nakupte nábytek nyní na Sconto nad 2.500 Kč a získáte slevu. Stačí v objednávce na e-shopu zadat slevový kód "92SN" a sleva je vaše. 

Sleva na nábytek

Koupit nábytek se slevou 1.000 Kč

Jak získat slevu na nábytek?

  • Při akci bude zákazníkovi z každých 2 500 Kč nákupu odečtena částka 1 000 Kč. Podmínkou akce je splnění pravidla, že částka před slevou se musí rovnat nebo převyšovat násobek 2 500 Kč.
  • Podmínkou získání slevy je uvedení kódu 92SN do políčka slevový kód v košíku e-shopu. V obchodním domě bude sleva ponížena prodejcem.
  • Akce platí na celý nákup nábytku. Slevy se počítají z běžných cen a lze je využít pouze u zboží, pro které byla stanovena klubová SCONTO cena.
  • Akce se nevztahuje na služby, zboží z aktuálního reklamního letáku, cenové hity, kuchyňské spotřebiče, dřezy, vodovodní baterie a již zlevněné zboží. Slevy nelze sčítat.
  • Zákazník nejdříve sepíše smlouvu (smlouvy) s prodejcem a po ukončení celého nákupu mu bude na Informacích obchodního domu smlouva ponížena o příslušnou částku. Teprve poté zaplat zboží na pokladně.
  • Akce se vztahuje výhradně na nábytek, nevztahuje se na nákup bytových doplňků.
  • Na bytové doplňky bude poskytnuta zákazníkům sleva 20%. Nákupem bytových doplňku se rozumí: nákup dekorací, textilu, koberců, svítidel, hraček, polštářů, přikrývek, kuchyňského nádobí a zboží pro domácnost. Nevztahuje se na bytové doplňky v aktuálním letáku, označené jako cenový hit a ve výprodeji.
  • U zboží, které nebylo odebráno ihned, musí být zaplacena záloha min. 30% z ceny zboží. Upozorňujeme zákazníky, že v případě stornování objednávky nebude záloha vrácena. Slevu je nutné čerpat pouze ve dnech platnosti akce. Pozdější uplatnění slevy nebudou akceptována.
  •  Akce platí jen na nově uzavřené smlouvy ve dnech 2.12. od 17:00 – 6. 12. 2020. Slevu nemohou žádat zákazníci ke zboží zakoupenému 2. 12. 2020 do 16:59 a dříve.

Zpět na hlavní stránku novinek

 Přidej se k nám na Facebooku

2021 © Veškerá práva vyhrazena Bazar nabytku online.cz

Dnes přidáno: 0 inzerátů.

Máte e-shop nebo web a chcete, aby vám vydělával více? Doporučujeme vám se obrátit na Zdeňka Hrabálka, který vám pomůže s internetovým marketingem pro e-shopy.

Spolupracujeme: OSB desky levně