Levně nábytek koupíš,
snadno a rychle prodáš.

Je zde již 3167 inzerátů,
přidej i ty svůj inzerát.Novinka

02.03.2015

Nudí vás vzhled vaší koupelny? Dáme vám pár tipů na rychlé vylepšení!Zobrazeno 1858x

Již vás nebaví vzhled vaší koupelny? Naše doporučení vám pomůže změnit nudnou koupelnu v moderní a praktický prostor, kde budete rádi trávit svůj čas! I bez časově i finančně náročné změny obkladů můžete své koupelně dát nový šmrnc!

Malá i velká koupelna může získat nový vzhled! Rychle!

Skutečně nezáleží na tom, zda je vaše koupelna malá nebo velká. Pokud vás okoukaný prostor nudí, je čas to změnit. Rychle, jednoduše a bez velkých finančních výdajů.

Koupelnový textil

Nemáte příliš volných peněz na obměnu své koupelny? Pak svou pozornost zaměřte na koupelnové předložky před vanu, sprchu nebo toaletu. S jejich pomocí změníte vzhled koupelny okamžitě, bez úsilí a za pár stovek. Tip! Pokud máte obklady a dlažbu v tlumených tónech, nebojte se nákupu barevnějších a veselejších doplňků. Vzniklý kontrast bude elegantní a velice trendy.

Zrcadlo, nábytek, vodovodní baterie

Máte-li na změnu vzhledu větší finanční obnos, v řádech několika tisíc, pak budete moci volit i z více možností. Pomocí nového zrcadla získáte výrazný a praktický prvek, který navíc koupelnu i opticky zvětší. Jste-li se svým zrcadlem spokojení, můžete ho alespoň nově podsvítit led diodami. Kvalitní osvětlení do koupelny je nyní velice žádané nejen díky modernímu svitu, ale také kvůli dlouhé životnosti a úspoře energie. Co se týká nábytku, český výrobce Le Bon (před nedávnem získal prestižní ocenění EDIDA časopisu ELLE DECORATION) nabízí praktický a krásný koupelnový nábytek LeBon, například závěsné skřínky do koupelny, které pojmou vše potřebné a nezaberou příliš místa. Nové baterie dají nový ráz umyvadlu, vaně nebo sprchovému koutu. Navíc mohou značně ušetřit spotřebu vody. Jaké změny byste rádi ve své koupelně provedli vy? Nechte se inspirovat na lebon.cz!

Zpět na hlavní stránku novinek

 Přidej se k nám na Facebooku

2019 © Veškerá práva vyhrazena Bazar nabytku online.cz

Dnes přidáno: 0 inzerátů.

Máte e-shop nebo web a chcete, aby vám vydělával více? Doporučujeme vám se obrátit na Zdeňka Hrabálka, který vám pomůže s internetovým marketingem pro e-shopy.

Spolupracujeme: