Levně nábytek koupíš,
snadno a rychle prodáš.

Je zde již 3744 inzerátů,
přidej i ty svůj inzerát.Novinka

14.05.2014

Levná půjčovna strojů na čištění koberců PrahaZobrazeno 2351x

Koberce je třeba pravidelně čistit stejně tak jako matrace a čalounění. Bohužel pouze suché čištění nestačí, čas od času je třeba koberce, sedačky, křesla, taburety, židle a matrace vyčistit také hloubkově a to mokrou cestou. Mokré čištění koberců a čalounění je doporučováno minimálně jednou ročně, pokud se však v domácnosti vyskytují alergici tak je nutné čistit na mokro minimálně dvakrát ročně.

Pokud na mokré čištění nechcete platit drahé úklidové firmy, je možno využít půjčovnu strojů na čištění koberců. Půjčovny jsou k dispozici v každém větším městě na celém území České republiky, ale stroje k zapůjčení se většinou liší. Obecně nejlépe hodnocenými vysavači na mokré (extrakční) čištění jsou stroje značky Karcher.

Vlajkovou lodí této firmy byl tepovač Puzzi 100 Super, který byl v roce 2014 nahrazen horkou novinkou Puzzi 10/1 s výklopnou kobercovou hlavou, díky které se dostanete i pod postele nebo pod skříně. Stroje Puzzi 10/1 má dle našich informací k dispozici pouze jedna půjčovna v celé ČR a to půjčovna strojů na čištění koberců Praha, sídlící na adrese Na Záhonech 834/52, Praha – 4.

Dle informací majitele půjčovny jsou k dispozici stroje Karcher Puzzi 10/1 zakoupené v dubnu 2014. K zapůjčení stroje zdarma obdržíte všechny nástavce, návod a rovněž 10 dávek čisticího prostředku Karcher RM 760, který vystačí na cca 50m2 koberců. Půjčovna strojů na čištění koberců Praha zapůjčuje vysavače za nejnižší ceny v celé Praze, návštěva této půjčovny se bezpochyby vyplatí. Parkování není problém a lokalita na Praze 4 je rovněž vhodně umístěná.

Zpět na hlavní stránku novinek

 Přidej se k nám na Facebooku

2020 © Veškerá práva vyhrazena Bazar nabytku online.cz

Dnes přidáno: 2 inzerátů.

Máte e-shop nebo web a chcete, aby vám vydělával více? Doporučujeme vám se obrátit na Zdeňka Hrabálka, který vám pomůže s internetovým marketingem pro e-shopy.

Spolupracujeme: OSB desky levně