Levně nábytek koupíš,
snadno a rychle prodáš.

Je zde již 3167 inzerátů,
přidej i ty svůj inzerát.Novinka

21.03.2015

Chcete vědět kolik můžete uspořit na osvětlení?Zobrazeno 1738x

V dnešní době vysokých cen energií se stále častěji využívají pro zajištění kvalitího osvětlení v domácnostech, kancelářích i výrobních halách LED technologie. Nabídka výrobců je ovšem tak široká, že je někdy obížné se v ní zorientovat. S praktickou pomůckou pro firmy, společnosti i jednotlivé zákazníky proto přišla společnost OSAM TRADE, dodavatel LED svítidel a úsporných LightTube zářivek, která pro své zákazníky připravila na svých webových stránkách www.osamtrade.cz jednoduchou kalkulačku, se kterou si může každý spočítat úsporu při použití LED osvětlení.

Kalkulačka spotřeby energie

Pro orientační výpočet úspory stačí zadat cenu elektrické energie, počet, druh/typ, příkon stávajícího osvětlení, počet hodin denního svícení a počet dní svícení za rok. Po uvedení reálných dat zpracuje program přehlednou kalkulaci, která vyjadřuje úsporu elektrické energie a návratnost plánované investice do některého LED zdroje.

OSAM TRADE nabízí svým klientům rovněž podrobné zpracování kalkulace úspory, ta je obvykle přílohou komplexní cenové nabídky a zohledňuje reálnou spotřebu elektrické energie u světelných zdrojů, která je mj. závislá na jejich stáří a technickém stavu. Pro zákazníky, které kalkulace zaujme, lze zajistit také odborné měření reálné spotřeby elektrické energie vybraného stávajícího osvětlení.

Dlouhá životnost svítidel OSAM TRADE

Společnost OSAM TRADE dodává osvětlovací technologie LED a úsporné LightTube zářivky té nejvyšší kvality. Zákazníci si mohou vybrat z produktů, které nahrazují běžné typy starých žárovek, bodovek, reflektorová svítidla a náhrady za běžné zářivkové trubice. Mezi nejprodávanější typy paří např. LED průmyslové lampy OsamHIGHBAY.

Výrobce uvádí životnost svých produktů až 100 000 hodin, špičkové světelné parametry, možnost volby chromatičnosti a výběr úhlu svícenní. Hlavní výhodou jsou vysoká úspora elektrické energie > 65 %, dlouhá životnost až 50 000 hodin, úspora nákladů spojených s údržbou osvětlení, kvalitní značkové komponenty a prodloužená záruka až 60 měsíců.

Úspory a návratnost investice

Součástí komplexní nabídky OSAM TRADE je i široká zákaznická podpora. Zkušení odborníci pomohou s výběrem vhodnyého typu svítidla, včetně optimálního výkonu. Nejde tedy pouze o výběr a prodej samotných LED svítidel, ale také o přípravu návrhu technického řešení, kalkulaci úspor a návratnosti investice. Pro své partnery provádí firma OSAM TRADE vizualizace a světelné projekty, které znázorňují rozložení a intenzitu světla v závislosti na potřebě zákazníka s ohledem na daný prostor a také zákonné hygienické normy.

Zpět na hlavní stránku novinek

 Přidej se k nám na Facebooku

2019 © Veškerá práva vyhrazena Bazar nabytku online.cz

Dnes přidáno: 0 inzerátů.

Máte e-shop nebo web a chcete, aby vám vydělával více? Doporučujeme vám se obrátit na Zdeňka Hrabálka, který vám pomůže s internetovým marketingem pro e-shopy.

Spolupracujeme: